Parque Pousada Macaquinho Turismo
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Úszómedence Kültéri úszómedence | Sporttevékenységek Lovaglás Horgászat Kenuzás Túrázás |
| Helyszíni étkezés Étterem Bár/Társalgó | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Gyerekbarát Játszótér |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó Parque Pousada Macaquinho Turismo Serra Negra vendégeit a nagyjából 3 km-re található Church of Nossa Senhora do Rosário meglátogatására invitálja.
A Church of São Benedito 3,1 km-re, míg a Vertentes park csaknem egy 10 perces autóútra van a Serra Negra városi turistaháztól. Az üzleti vendégek élvezhetik az Estátua Ronald Golias közelségét, amely 2 km-re van.
A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Fürdőlepedőket is kínálnak.
A Parque Pousada Macaquinho Turismo vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket. A helyszínen hozzáférést nyújtanak piknikezőhelyhez és játszótérhez, valamint kenuzás, túrázás és lovaglás lehetősége elérhető.
- Helyi látnivalók
- Parque dos Macaquinhos2,1 km
- Fazenda Chapadao3,6 km
- Praca de Alimentacao3,6 km
- Church of São Benedito3,5 km
- Praca de Alimentacao do Miniferico3,6 km
- Querencia Lake2,3 km
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova1,3 km
- Estátua Ronald Golias2,6 km
- Repülőterek
- Viracopos nemzetkozi repuloter102 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Étterem
- Büfé
- Bár/Társalgó
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napernyők
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Kenuzás
- Túrázás
- Lovaglás
- Horgászat
Szoba felszereltsége
- Minibár
- Ülősarok
- Terasz
- Étkezőasztal
- Játszótér
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában pótágy nem elérhető.
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Parque Pousada Macaquinho Turismo biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Parque Pousada Macaquinho Turismo Wi-Fi-t biztosít a nyilvános helyeken. - ❓
A Parque Pousada Macaquinho Turismo konyhával berendezett?
A Parque Pousada Macaquinho Turismo felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Parque Pousada Macaquinho Turismo ablakaiból?
A Parque Pousada Macaquinho Turismo kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Parque Pousada Macaquinho Turismo vendégei vagyunk?
Serra Negra nevezetességei közé tartozik a Church of Nossa Senhora do Rosário és a Church of São Benedito, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Parque Pousada Macaquinho Turismo területétől. Ezenkívül a Vertentes park (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.